Yan

Biuro baldų sistemą YAN sudarantys darbo stalai, biuro spintelės, akustinės sienelės yra lengvai pritaikomi prie individualių ofiso poreikių


YAN

Biuro stalai YAN yra inovatyvus sprendimas kompanijoms, kuriose komandos dirba prie kelių projektų ir turi poreikį daugiau erdvės dirbti ir pozityviai bendrauti tarpusavyje. Šie biuro baldai sukurti taip, kad būtų lengva keistis pagrindinėmis idėjomis: naudojant įvairių dydžių akustines sieneles galima lengvai padalinti darbo erdvę į atskiras ar tarpusavyje dalinai persidengiančias darbo vietas. Asortimente yra įvairių formų, dydžių, spalvų ir skirtingų apdailos medžiagų sienelių.

 

Bene svarbiausias ergonomiškos darbo erdvės planavimo elementas yra biuro baldų funkcionalumas. YAN sistemą sudaro ne tik darbo stalai, bet ir “Cargo” stalių spintelės. Vienas svarbiausių biuro baldų sistemos YAN privalumų yra galimybė lengvai konfigūruoti atskirus biuro stalus ir suolus įvairiais skirtingais būdais. Darbastaliai gali būti naudojami su 4 skirtingų tipų metalinių kojų konstrukcijomis.

 

Biuro baldai YAN yra lengvai pritaikomi prie individualių darbuotojo poreikių, plati spalvų ir apdailos medžiagų įvairovė leidžia sukurti charakteringus ofiso baldus, galinčius tapti biuro interjero akcentu.

Spalvos

Katalogai, dokumentai

Žiūrėti katalogą >
Žiūrėti techninį katalogą >
3D 3ds

Turite klausimų? Rašykite mums!

Elementai


Yan


Yan C


Yan M


Yan T


Yan Z© MDD biuro baldai