Ogi

Inovatyvūs ir ypač funkcionalūs biuro baldai su plačiomis galimybėmis patogiam ir dinamiškam darbui ofise


OGI

Komfortas ir ergonomika yra svarbiausios mūsų gaminamų baldų savybės. Platus skirtingų formų biuro stalų asortimentas leidžia sukurti įvairiausias išdėstymo kombinacijas, pritaikytas darbuotojų poreikiams, individualiam ar komandiniam darbui, pasitarimams, poilsiui – neinvestuojant daug lėšų.

Gamybos terminas tik dvi savaitės!

 

OGI-A

Inovatyvūs, modernūs, elegantiški ir funkcionalūs biuro baldai už prieinamą kainą. Jaukiam ir patogiam darbui siūlome MDD biuro kėdes su daugybe ergonominių funkcijų, akustines pertvaras, pasitarimų stalus, laidų kanalus ir kitus darbo baldus. Baldai gali būti papildyti įvairiais priedais, kurie reikalingi šiuolaikiniam biurui bei suteikia daug patogumo darbe.

 

OGI-Q

Idealus sprendimas kuriant komandines darbo vietas, „Bench“ tipo stalų išdėstymus. Šią biuro baldų sistemą papildo konferenciniai moduliniai stalai, biuro spintų sistemos, pastatomos bei tvirtinamos prie stalų akustinės pertvaros.

 

OGI-N

Ypač funkcionalūs biuro baldai su plačiom galimybėm dinamiškam ofisui. Tai erdvės pojūtis efektyvesniam darbui. Platūs vertikalūs laidų kanalai darbo stalų T formos kojose, laidų laikiklių kanalai po stalviršiais – tikra tvarka biure sklandžiam darbui. Biuro kėdžių spalvas galima rinktis tas pačias kaip ir biuro pertvarų ar minkštųjų baldų. Judėjimo laisvė ir kūrybiškumas už puikią kainą.

 

OGI-V, OGI-Y

Lengvai keičiamas stalų aukštis efektyviam darbui su plačiu biuro stalų ir stalviršių, biuro spintų, konferencinių stalų asortimentu. MDD biuro kėdės, lankytojų kėdės ar stalčių spintelės skirtos prisėsti padės puikiai jaustis visos darbo dienos metu.

 

Biuro baldai OGI atitinka aukščiausią Europos biuro baldų standartą!

Spalvos

Katalogai, dokumentai

Žiūrėti katalogą >
Žiūrėti techninį katalogą >
3D 3ds

Turite klausimų? Rašykite mums!

Elementai


Ogi A


Ogi U


Ogi Q


Ogi Y


Ogi N


Ogi V© MDD biuro baldai